Optymalizacja stron, o co w tym chodzi?

Projektowanie stron, to nie tylko wykonanie i pocięcie grafiki. Aby zwiększyć ilość odwiedzin witryny, należy dążyć do umiejscowienia jej na wysokich pozycjach na żądane frazy w najpopularniejszych wyszukiwarkach. Można to zrealizować na wiele sposobów. Najważniejsze to właściwe zoptymalizowanie kodu strony (najlepiej już w fazie projektu), aby roboty internetowe sprawnie zindeksowały strukturę strony. W tym celu należy właściwie operować nagłówkami, pogrubieniami i odnośnikami strony. Tagi wyróżniające (nagłówki H1, H2..., pogrubienia B, odnośniki) interpretowane są przez roboty internetowe, jako frazy mające kluczowe znaczenie dla treści zawartej na stronie.

Oprócz samej poprawności kodu istotna jest przyjazna budowa serwisu. Powinna ona być czytelna dla użytkownika, a sama struktura witryny powinna zapewniać dobry dostęp do poszczególnych podstron. Z tego względu istotne jest dobre linkowanie wewnętrzne, oraz stworzenie mapy strony, czyli swoistego spisu treści serwisu, za pomocą którego zarówno użytkownik jak i bot łatwo przejdzie wgłąb serwisu.

Admin
powiedział:
Czy chciałbyś dodać swoje uwagi?
20 godziny temu


Aby napisać komentarz musisz mieć włączoną obsługę JavaScript.
projekt strony

Generator stron HTML

Zmodyfikowany skrypt katalogu na sterydach!
skrypt katalogu stron
[demo]
  • Błyskawicznie zbudujesz potężne zaplecze
  • Niepowtarzalny wygląd wyróżni Twój skrypt
  • Motywy graficzne zmienisz jednym kliknięciem
  • Funkcje usprawniające pozycjonowanie i obsługę
Mając już własny serwis internetowy, dobrze byłoby poinformować zainteresowane osoby o jego istnieniu. Dobrze jest w tym celu zainwestować w usługi firm zajmujących się pozycjonowaniem stron. Przeczytaj, jak samemu zdobyć internautów...