Otwarty.pl mini mod v2.0

Popularna modyfikacja skryptu katalogu stron, opartego na silniku otwarty.pl mini mod v2.0. Jakość katalogów na tej modyfikacji znacznie spadła, na skutek masowego stawiania niczym się nie różniących, niemoderowanych, niezadbanych katalogów stron.

Udostępniam ten skrypt, gdyż na forum PiO i innych związanych z SEO, często padały pytania, skąd można go pobrać. Ze względu na jego wiek, nie polecam obecnie go instalować. Na wielu hostingach będzie się wysypywał (przy nowszych wersjach PHP). Do prawidłowej pracy wymaga często wielu modyfikacji.

Skrypt jest dobrym materiałem szkoleniowym dla początkujących programistów, chcących zbudować własny silnik katalogu stron, a nie znających zasady działania tego typu skryptów.

Załączniki

Udostępnij

Zobacz również

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest

6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Gdom
26 czerwca 2019 23:37

Sprawdzę i przetestuję jak obecnie działa mini, może polecicie jakiś dobry i niedrogi skrypt, poza pksi, który obecnie namiętnie użytkuję:)

Jarek
Jarek
18 maja 2015 14:48

Witam,
Czy jest możliwość blokady wpisów przez automaty? Jeśli tak jak to zrobić. Instalowałem katalog we wcześniejszej wersji i pojawiło się mnóstwo wpisów dodawanych przez automaty. W pewnej chwili ich usuwanie zajmowało mi godzinę dziennie. Chciałbym by wpis mógł być dodawany wyłącznie przez administratora. Proszę o pomoc. Pozdrawiam. Jarek

czunkara
16 kwietnia 2016 20:51

Wszystko działa tak, jak powinno. Wystarczy ustawić odpowiednie prawa zapisu. Polecam do wgrywania Total Commander

Łukasz Majewski
Łukasz Majewski
15 lipca 2014 13:58

Po zainstalowaniu nie tworzy mi się plik config.php 🙁 i nie mogę go zainstalować. Mogę prosić o pomoc w tej kwestii?
pozdrawiam,
Łukasz

Artur
Artur
6 lipca 2014 22:47

Proszę sprawdzić, czy folder otwarty_inc ma uprawnienia do zapisu.

Adam
Adam
24 sierpnia 2014 16:25

Oczywiście jest to jeden z najbardziej znanych skryptów.Po małych modyfikacjach może się stać potęrznym kombajnem do pozycjonowania