Otwarty.pl mini mod v2.0

Popularna modyfikacja skryptu katalogu stron, opartego na silniku otwarty.pl mini mod v2.0. Jakość katalogów na tej modyfikacji znacznie spadła, na skutek masowego stawiania niczym się nie różniących, niemoderowanych, niezadbanych katalogów stron.

Zamieszczam go tutaj, gdyż na forum PiO i innych związanych z SEO, często padały pytania, skąd można pobrać ten skrypt. Ze względu na jego wiek, nie polecam obecnie go instalować. Na wielu hostingach będzie się wysypywał (przy nowszych wersjach PHP). Do prawidłowej pracy wymaga często wielu modyfikacji.

Skrypt jest dobrym materiałem szkoleniowym dla początkujących programistów, chcących zbudować własny silnik katalogu stron, a nie znających zasady działania tego typu skryptów.

Załączniki

Download ZIP
[Rozmiar: 370.65 KB]

Udostępnij

Komentarze

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Łukasz Majewski
Gość
Łukasz Majewski

Po zainstalowaniu nie tworzy mi się plik config.php 🙁 i nie mogę go zainstalować. Mogę prosić o pomoc w tej kwestii?
pozdrawiam,
Łukasz

Artur
Gość
Artur

Proszę sprawdzić, czy folder otwarty_inc ma uprawnienia do zapisu.

Adam
Gość
Adam

Oczywiście jest to jeden z najbardziej znanych skryptów.Po małych modyfikacjach może się stać potęrznym kombajnem do pozycjonowania

Jarek
Gość
Jarek

Witam,
Czy jest możliwość blokady wpisów przez automaty? Jeśli tak jak to zrobić. Instalowałem katalog we wcześniejszej wersji i pojawiło się mnóstwo wpisów dodawanych przez automaty. W pewnej chwili ich usuwanie zajmowało mi godzinę dziennie. Chciałbym by wpis mógł być dodawany wyłącznie przez administratora. Proszę o pomoc. Pozdrawiam. Jarek

czunkara
Gość

Wszystko działa tak, jak powinno. Wystarczy ustawić odpowiednie prawa zapisu. Polecam do wgrywania Total Commander