Otwarty.pl mini mod v2.0

Popularna modyfikacja skryptu katalogu stron, opartego na silniku otwarty.pl mini mod v2.0. Jakość katalogów na tej modyfikacji znacznie spadła, na skutek masowego stawiania niczym się nie różniących, niemoderowanych, niezadbanych katalogów stron.

Udostępniam ten skrypt, gdyż na forum PiO i innych związanych z SEO, często padały pytania, skąd można go pobrać. Ze względu na jego wiek, nie polecam obecnie go instalować. Na wielu hostingach będzie się wysypywał (przy nowszych wersjach PHP). Do prawidłowej pracy wymaga często wielu modyfikacji.

Skrypt jest dobrym materiałem szkoleniowym dla początkujących programistów, chcących zbudować własny silnik katalogu stron, a nie znających zasady działania tego typu skryptów.

Załączniki

Udostępnij

Zobacz również

Komentarze

avatar
5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
GdomJarekczunkaraArturŁukasz Majewski Recent comment authors
  Subskrybuj  
Powiadom o
Gdom
Gość

Sprawdzę i przetestuję jak obecnie działa mini, może polecicie jakiś dobry i niedrogi skrypt, poza pksi, który obecnie namiętnie użytkuję:)

czunkara
Gość

Wszystko działa tak, jak powinno. Wystarczy ustawić odpowiednie prawa zapisu. Polecam do wgrywania Total Commander

Jarek
Gość
Jarek

Witam,
Czy jest możliwość blokady wpisów przez automaty? Jeśli tak jak to zrobić. Instalowałem katalog we wcześniejszej wersji i pojawiło się mnóstwo wpisów dodawanych przez automaty. W pewnej chwili ich usuwanie zajmowało mi godzinę dziennie. Chciałbym by wpis mógł być dodawany wyłącznie przez administratora. Proszę o pomoc. Pozdrawiam. Jarek

Adam
Gość
Adam

Oczywiście jest to jeden z najbardziej znanych skryptów.Po małych modyfikacjach może się stać potęrznym kombajnem do pozycjonowania

Łukasz Majewski
Gość
Łukasz Majewski

Po zainstalowaniu nie tworzy mi się plik config.php 🙁 i nie mogę go zainstalować. Mogę prosić o pomoc w tej kwestii?
pozdrawiam,
Łukasz

Artur
Gość
Artur

Proszę sprawdzić, czy folder otwarty_inc ma uprawnienia do zapisu.